O mnie

Nazywam się Joanna, mieszkam w Łodzi i prowadzę tego bloga od 2014 roku.

Stawiam głównie na pielęgnację – nie ma dnia, abym nie użyła kremu pod oczy. Mój świat jest zwyczajny, ale nie zwykły. Staram się dostrzegać piękno w tym co mnie otacza – wolę naturalnie opaloną cerę z niedoskonałościami niż pozornie idealną twarz pokrytą grubą warstwą makijażu. Podkładów używam jedynie sporadycznie. Nigdy nie farbowałam włosów.

Pisanie to dla mnie sposób na relaks. Dzięki blogowi ciągle się uczę i chcę się uczyć. Poza tym mam spore pokłady cierpliwości i lubię się śmiać. Choć nie mam jednak przygotowania specjalistycznego w dziedzinie kosmetologii, to lubię analizować składy, porównywać kosmetyki – szukać ideału wśród kosmetycznych półek.

Recenzje zamieszczane na blogu są wynikiem dokładnych obserwacji produktu. Nie piszę pod wpływem emocji, zawsze staram się dobrze poznać kosmetyk. W moich recenzjach skupiam się maksymalnie na produkcie i to on stanowi centrum wpisu. Wiem, że nie znajdziesz tutaj idealnych zdjęć, które w  dobie kultury obrazkowej mają ogromne znaczenie. Mimo wszystko chciałabym, żebyś na chwilę się zatrzymał mój Czytelniku i sprawdził co mam do powiedzenia ; )

Masz pytania – napisz śmiało: mowtylkoszeptem@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...